Vyberte si najlepšiu univerzitu presne pre Vás

Kontaktujte nás

Univerzitné štúdium v zahraničí

Univerzita je inštitúcia vyššieho (alebo terciárneho) vzdelávania a výskumu, ktoré udeľuje akademické tituly v rôznych akademických disciplínach. Vysoké školy zvyčajne poskytujú vysokoškolské vzdelanie a postgraduálne vzdelanie.

Financovanie a organizácia vysokých škôl sa veľmi líši v rôznych krajinách po celom svete. V niektorých krajinách vysoké školy sú prevažne financované štátom, zatiaľ čo v iných prostriedky môžu pochádzať od darcov alebo z poplatkov, ktoré študenti navštevujúci univerzitu musia platiť. V niektorých krajinách drvivá väčšina študentov navštevuje univerzitu v ich mieste bydliska, zatiaľ čo v iných krajinách univerzity priťahujú študentov z celého sveta a poskytujú univerzitné ubytovanie pre ich študentov.

Ponúkame možnosti štúdia a jazykové kurzy vo viac ako 40 krajinách sveta!

Kontaktujte nás!

Krajiny

Naši spokojní študenti

V Austrálii som vďaka StudyPlanet už 16 rokov. Pôvodne som prišla študovať a zbierať skúsenosti do Sydney, život v Austrálii som si však obľúbila, presťahovala som sa do Melbourne a rozhodla sa tu ostať natrvalo. Ľudia zo StudyPlanet so mnou osobne vybavovali všetky potrebné náležitosti, takže som na nič neostala sama.

Katarína, Melbourne

Neváhajte využiť skvelú možnosť zvýšenia svojho vzdelania!

ZÍSKAJ VIAC INFO