Vyberte si najlepšiu univerzitu presne pre Vás

Vyhľadávanie

Univerzitné štúdium v zahraničí

Univerzita je inštitúcia vyššieho (alebo terciárneho) vzdelávania a výskumu, ktoré udeľuje akademické tituly v rôznych akademických disciplínach. Vysoké školy zvyčajne poskytujú vysokoškolské vzdelanie a postgraduálne vzdelanie.

Financovanie a organizácia vysokých škôl sa veľmi líši v rôznych krajinách po celom svete. V niektorých krajinách vysoké školy sú prevažne financované štátom, zatiaľ čo v iných prostriedky môžu pochádzať od darcov alebo z poplatkov, ktoré študenti navštevujúci univerzitu musia platiť. V niektorých krajinách drvivá väčšina študentov navštevuje univerzitu v ich mieste bydliska, zatiaľ čo v iných krajinách univerzity priťahujú študentov z celého sveta a poskytujú univerzitné ubytovanie pre ich študentov.

Ponúkame možnosti štúdia a jazykové kurzy vo viac ako 40 krajinách sveta!

Kontaktujte nás!

Krajiny

Naši spokojní študenti

V Austrálii som vďaka StudyPlanet už 16 rokov. Pôvodne som prišla študovať a zbierať skúsenosti do Sydney, život v Austrálii som si však obľúbila, presťahovala som sa do Melbourne a rozhodla sa tu ostať natrvalo. Ľudia zo StudyPlanet so mnou osobne vybavovali všetky potrebné náležitosti, takže som na nič neostala sama.

Katarína, Melbourne