Chcem si nájsť jazykový kurz podľa svojich predstáv

Kontaktujte nás

Jazykové kurzy nemčiny so StudyPlanet!

Nemčina je jeden z najrozšírenejších jazykov a je hlavným jazykom pre 96,75 milióna Európanov (2004). Nemčinou hovorí 120 miliónmi ľudí v 38 krajinách sveta a je tretím najvyučovanejším cudzím jazykom v EU (po angličtine a francúzštine) a v USA (po španielčine a francúzštine). Je jedným z oficiálnych jazykov Európskej únie.

V Studyplanet pomáhame ľudom, ktorí sa chcú najúčinnejším a zároveň najpríjemnejším spôsobom zdokonaliť v cudzom jazyku – či už pre svoju kariéru, štúdium, alebo jednoducho pre svoje potešenie. Ponúkame jazykové kurzy nemčiny v rôznych krajinách sveta, pretože vieme, že cudzí jazyk sa najlepšie učí v prirodzenom prostredí danej krajiny.

Naozaj dobrú znalosť jazyka tak môžete získať už v priebehu pár týždňov. Stačí len zvoliť najvhodnejšiu dĺžku a intenzitu jazykového kurzu taliančiny od Studyplanet.

Nenašli ste v základnom prehľade svoju destináciu? Ponúkame jazykové kurzy vo viac ako 40 krajinách sveta!

Kontaktujte nás!

Naši spokojní študenti

V Austrálii som vďaka StudyPlanet už 16 rokov. Pôvodne som prišla študovať a zbierať skúsenosti do Sydney, život v Austrálii som si však obľúbila, presťahovala som sa do Melbourne a rozhodla sa tu ostať natrvalo. Ľudia zo StudyPlanet so mnou osobne vybavovali všetky potrebné náležitosti, takže som na nič neostala sama.

Katarína, Melbourne