Vyberte si štúdium v zahraničí presne podľa Vašich predstáv!

Vyhľadávanie

Študuj v zahraničí, študuj so StudyPlanet!

Rozhoduješ sa či ísť študovať do zahraničia, alebo si sa pre zahraničné štúdium už rozhodol, ale nevieš si vybrať  univerzitu? Tak si na správnom mieste. My v StudyPlanet sme spoznali mnohé krajiny, navštívili sme univerzity, ktoré Vám odporúčame, stretli sa s ich predstaviteľmi, aby sme vám mohli priniesť ponuky kvalitného štúdia na zahraničných vysokých školách a univerzitách. Radi vám pomôžeme s výberom krajiny a univerzity na mieru práve pre vaše zahraničné štúdium. Stačí nás kontaktovať.

Štúdium v zahraničí ponúka širokú škálu možností študijných odborov. Vyberajte z ponuky zahraničných humanitných, technických, právnických, ekonomických, umeleckých, medicínskych, politologických, pedagogických, environmentálnych, športových, strojárskych a mnohých ďalších štúdií ako je napr. vývoj hier, hotelierstvo, biznis či informačné technológie. Dokáž, že si lepší ako ostatní, rozhodni sa pre štúdium v zahraničí so StudyPlanet.

Prečo sa rozhodnúť pre štúdium v zahraničí?

  • Lepšie uplatnenie na trhu práce po vyštudovaní zahraničnej univerzity

  • Moderný študijný systém zahraničných škôl, nezakladajúci sa na nekonečnom memorovaní poučiek

  • Viac praktických skúseností v odbore, skúsenosti s tímovou prácou už počas štúdia

  • Štúdiom v zahraniční získate nové kontakty, známosti, priateľstvá po celom svete

  • Spoznáte svet, novú krajinu, naučíte sa alebo si zdokonalíte cudzí jazyk

  • Veľa úspešných Slovákov študovalo v zahraničí

     

Krajiny

Neváhaj! Rozhodni sa pre lepší život – pre štúdium v zahraničí!

VIAC INFO

Naši spokojní študenti

V Austrálii som vďaka StudyPlanet už 16 rokov. Pôvodne som prišla študovať a zbierať skúsenosti do Sydney, život v Austrálii som si však obľúbila, presťahovala som sa do Melbourne a rozhodla sa tu ostať natrvalo. Ľudia zo StudyPlanet so mnou osobne vybavovali všetky potrebné náležitosti, takže som na nič neostala sama.

Katarína, Melbourne