Ľuboš Fančovič, rodák z Bratislavy prežil svoj zivot od 3 rokov v Austrálii, kde absolvoval zakladnú a časť strednej školy.

Vysokú školu už absolvoval na Slovensku a vlastní titul magister práva z Paneurópskej vysokej školy. Viac než 6 rokov sa venuje sprostredkovaniu štúdia v zahraničí. Má slovenské a austrálske občianstvo.

O StudyPlanet

„Sme agentúra s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti vzdelávania, kariérneho poradenstva a cestovateľských skúseností z pobytov v daných krajinách. Nič nie je nemožné a všetko sa dá – len treba nájsť spôsob.“

Naším hlavným mottom je:

„Čas je príliš vzácny, svet je príliš malý, VAŠA kariéra sa začína už v skorom veku tak prečo si nenechať poradiť od ľudí, ktorích snaha je Vám čo najlepšie poradiť a ponúknuť možnosť ochutnať svet očami študenta, cestovateľa, zberateľa zážitkov a pobytom, ktorý zmení VÁŠ pohľad na svet, obohatí VAŠE obzory, skúsenosti a pomôže rozvinúť svoju kariéru.“

Team studyplanet.eu

Naši spokojní študenti

V Austrálii som vďaka StudyPlanet už 16 rokov. Pôvodne som prišla študovať a zbierať skúsenosti do Sydney, život v Austrálii som si však obľúbila, presťahovala som sa do Melbourne a rozhodla sa tu ostať natrvalo. Ľudia zo StudyPlanet so mnou osobne vybavovali všetky potrebné náležitosti, takže som na nič neostala sama.

Katarína, Melbourne

Prečo študovať s nami?