Vyberte si najlepšie odborné vzdelanie v zahraničí

Vyhľadávanie

Odborné vzdelávanie v zahraničí

Odborné vzdelávanie je vzdelávanie, ktoré pripravuje ľudí pre prácu v obchode, remesle ako technika alebo do odborných povolaní ako sú: strojárstvo, účtovníctvo, ošetrovateľstvo, medicína, architektúra alebo právne predpisy. Remeselné povolania sú zvyčajne založené na manuálnych alebo praktických činnostiach a sú tradične nie-akademické, ale súvisia s konkrétnym obchodom alebo povolaním. Odborné vzdelávanie je niekedy označované ako profesionálne vzdelávanie alebo technické vzdelanie.

Odborné vzdelávanie môže prebiehať ako sekundárne, po-stredoškolské, ďalšie vzdelávanie alebo aj na vysokoškolskej úrovni. Na post-sekundárnej úrovni odborné vzdelávanie často poskytujú vysoko špecializované obchodné, technické školy, komunitné školy alebo vysoké školy ďalšieho vzdelávania vo Veľkej Británii, Kanade alebo Austrálii.

classroom-1346491_640

Ponúkame možnosti štúdia a jazykové kurzy vo viac ako 40 krajinách sveta!

Kontaktujte nás!

Krajiny

Naši spokojní študenti

V Austrálii som vďaka StudyPlanet už 16 rokov. Pôvodne som prišla študovať a zbierať skúsenosti do Sydney, život v Austrálii som si však obľúbila, presťahovala som sa do Melbourne a rozhodla sa tu ostať natrvalo. Ľudia zo StudyPlanet so mnou osobne vybavovali všetky potrebné náležitosti, takže som na nič neostala sama.

Katarína, Melbourne