Vyberte si najlepšie odborné vzdelanie v zahraničí

Kontaktujte nás

Odborné vzdelávanie v zahraničí

Odborné vzdelávanie je vzdelávanie, ktoré pripravuje ľudí pre prácu v obchode, remesle ako technika alebo do odborných povolaní ako sú: strojárstvo, účtovníctvo, ošetrovateľstvo, medicína, architektúra alebo právne predpisy. Remeselné povolania sú zvyčajne založené na manuálnych alebo praktických činnostiach a sú tradične nie-akademické, ale súvisia s konkrétnym obchodom alebo povolaním. Odborné vzdelávanie je niekedy označované ako profesionálne vzdelávanie alebo technické vzdelanie.

Odborné vzdelávanie môže prebiehať ako sekundárne, po-stredoškolské, ďalšie vzdelávanie alebo aj na vysokoškolskej úrovni. Na post-sekundárnej úrovni odborné vzdelávanie často poskytujú vysoko špecializované obchodné, technické školy, komunitné školy alebo vysoké školy ďalšieho vzdelávania vo Veľkej Británii, Kanade alebo Austrálii.

classroom-1346491_640

Ponúkame možnosti štúdia a jazykové kurzy vo viac ako 40 krajinách sveta!

Kontaktujte nás!

Krajiny

Naši spokojní študenti

V Austrálii som vďaka StudyPlanet už 16 rokov. Pôvodne som prišla študovať a zbierať skúsenosti do Sydney, život v Austrálii som si však obľúbila, presťahovala som sa do Melbourne a rozhodla sa tu ostať natrvalo. Ľudia zo StudyPlanet so mnou osobne vybavovali všetky potrebné náležitosti, takže som na nič neostala sama.

Katarína, Melbourne

Neváhajte využiť skvelú možnosť zvýšenia svojho vzdelania!

ZÍSKAJ VIAC INFO