Zobrazte si všetky univerzity na Malte!

Chcem vedieť viac!

Štúdium na Malte so StudyPlanet

Školy na Malte

Naši spokojní študenti

V Austrálii som vďaka StudyPlanet už 16 rokov. Pôvodne som prišla študovať a zbierať skúsenosti do Sydney, život v Austrálii som si však obľúbila, presťahovala som sa do Melbourne a rozhodla sa tu ostať natrvalo. Ľudia zo StudyPlanet so mnou osobne vybavovali všetky potrebné náležitosti, takže som na nič neostala sama.

Katarína, Melbourne

Neváhajte využiť skvelú možnosť zvýšenia svojho vzdelania!

ZÍSKAJ VIAC INFO

Informácie o štúdiu na Malte

Malta je jednou z najoblúbenejších destinácií na svete pre ľudí, ktorí sa učia angličtinu a to z dobrého dôvodu. Nikde inde v Európe nenájdete tak príjemnú klímu s bohatou stredomórskou kultúrou a popritom sa naučíte angličtinu.

Uniknite nepríjemnému počasiu doma a podte študovat angličtinu na Maltu, kde nájdete užasné pláže a celoročné slnko, rovnako tu nájdete stredomorskú atmosféru a angličtinu ako oficiálny jazyk.

Kultúra Malty odráža jej bohatú históriu, s vplyvmi zo všetkých kultúr a civilizácií, ktore vládli na Malte v posledných 7000 rokoch a sú stále viditeľné na týchto malých ostrovov.

Tieto ostrovy v Stredomorí sú jedno veľké múzeum, plné historických budov a artefakty z rôznch kultúr, ktoré zdobili ich brehy.

Počas napoleonských vojen, Briti bránili Maltu pred Francúzmi a tak sa Malta stala súčasťou britského impéria, pokiaľ jej neudelili nezávislosť v roku 1964. Nie je prekvapením, že toto obdobie britskej nadvlády zanechalo svoje typické stopy na budovách a kultúry Malty.

Pamiatky, ktoré by ste si mali pozrieť

   • Ggantija Temples – postavené okolo 3600 a 3200 pred naším letopočtom a považované za najstaršie prežívajúce, voľne stojace pamiatky na svete.
   • The Hal Saflieni Hypogeum – postavený v rokoch 3300 a 3000 pred naším letopočtom je jediný známy prehistorický podzemný chrám na svete.
   • St. Agatha’s catacombs a St. Paul’s catacombs.
   • Museum of Roman Antiquities – Hlavným zameraním tohto múzea sú pozostatky Domus Romana, šlachtický mestký dom z Rímskej éry a datuje sa do 1. storočia pred naším letopočtom. Vrcholom je, že sa zachovali zložité mozaiky.
   • Valletta – Krásne, barokové hlavné mesto postavené maltézskými rytiermi.

Zaujala Vás možnosť štúdia na Malte?

Kontaktujte nás!