Chcem ísť na strednú školu do zahraničia!

Mám záujem!

Stredná škola v zahraničí? S nami to ide!

Štúdium v zahraničí je jedinečnou príležitosťou ako získať bohaté skúsenosti. Ale predstava o štúdiu môže to byť aj trochu desivá a väčšina študentov si je neistých, či sa im štúdium v zahraničí bude páčiť, alebo či budú úspešní a dokonca či to vôbec celé prežijú.

Sme tu, aby sme predišli tejto neistote – aby sme vás uistili, že budete mať skvelé zážitky a skúsenosti ako uspieť vo vašich ambíciách a stať sa lepšou osobou.

Našou úlohou je váš úspech a náš tím profesionálov sa usiluje zabezpečiť, aby ste mali prístup k tomu najlepšiemu, čo USA, Kanada, Veľká Británia, Írsko, Austrália a Nový Zéland ponúka.

Náš program verejných stredných škôl F-1 je o tom, že vám dáva možnosť slobodne si vybrať, kde budete v Spojených štátoch žiť a študovať. Je to veľká krajina a pracujeme s mnohými školami a okresmi v celom USA, čo vám poskytuje čo najširší výber regiónov a akademických programov.

Pre naozaj hlboké jazykové a kultúrne pochopenie anglického jazyka strávte svoj semester alebo celý akademický rok v Kanade. Študenti žijú s hostiteľskou rodinou a navštevujú miestnu strednú školu, zúčastňujúc sa na kultúrnom živote komunity. Žiť s hostiteľskou rodinou je najlepší spôsob, ako sa naučiť z prvej ruky o inej kultúre. Jazyk ktorý ste sa učili ožije, keď získate nových priateľov, zdieľate svoju kultúru a objavujete nové veci o sebe a vašom svete! Ponúkame vám stredné školy v British Columbia, Saskatchewan, Manitoba, Ontario, Quebec, Nova Scotia a Prince Edward Island.

Írsko je oprávnene pyšné na svoju dlhoročnú tradíciu vítania medzinárodných študentov a povesti írskych ľudí ako príjemných, pohostinných a priateľských ľudí.

Írsky vzdelávací systém je uznávaný ako jeden z najrozvinutejších a najvýznamnejších v Európe. Írski absolventi boli vždy úspešní pri lákaní najlepších a najinovatívnejších nadnárodných spoločností, ktoré sa tu založili a využili znalostí a zručností vytvorené írskymi školami a univerzitami. Írsko má jedno z najvyšších percent absolventov škôl a jedno z najvyšších percent absolventov, ktorí idú na univerzitu.

Britský vzdelávací systém má celosvetovú reputáciu pre svoju kvalitu. Britské školy majú najvyššie štandardy a kvalifikácia „British Examination“ je uznávaná po celom svete. Zahraničný študijný program je oveľa viac ako len kvalita vyučovacej triedy. Ide aj o prostredie – kultúrne, sociálne, osobné, vzdelávacie – a ako toto prostredie podporuje študentov, aby študovali, boli šťastní, vznikali priateľstvá a  cítili sa ako doma. Veľká Británia spája rôznorodú a živú kultúru a vytvára prostredie plné histórie, tradície a modernej tvorivosti – vítajúc všetkých medzinárodných študentov.

Náš medzinárodný študentský program ponúka inkluzívnu školskú kultúru, prvotriedne vyučovanie a učenie, príležitosť získať znalosti anglického jazyka na vysokej úrovni a zažiť austrálsky životný štýl. Ponúkame vám stredné školy po celej Austrálii s najpopulárnejšími destináciami ako sú Sydney, Brisbane, Gold Coast, Sunshine Coast, Melbourne, Perth.

Nový Zéland má tri typy škôl:

  1. Štátne školy, kde chodí 85% kiwi detí.
  2. Štátom integrované školy, ktoré môžu byť riadené náboženskou vierou alebo využívať špecializované vyučovacie metódy
  3. Súkromné školy

Študenti na stredných školách pracujú na tom aby získali „National Certificate of Educational Achievement (NCEA). Stredné školy ponúkajú aj niektoré odborné predmety, ako je cestovný ruch a výpočtová technika.

Niektoré školy ponúkajú programy „Cambridge International Examinations“ a „International Baccalaureate“.

Zaujala Vás možnosť stredoškolského štúdia v zahraničí?

Kontaktujte nás!

Naši spokojní študenti

V Austrálii som vďaka StudyPlanet už 16 rokov. Pôvodne som prišla študovať a zbierať skúsenosti do Sydney, život v Austrálii som si však obľúbila, presťahovala som sa do Melbourne a rozhodla sa tu ostať natrvalo. Ľudia zo StudyPlanet so mnou osobne vybavovali všetky potrebné náležitosti, takže som na nič neostala sama.

Katarína, Melbourne