Chcem si nájsť jazykový kurz podľa svojich predstáv

Kontaktujte nás

Jazykové kurzy francúzštiny so StudyPlanet!

Francúzština je románsky jazyk, ktorým sa hovorí najmä vo Francúzsku, Belgicku, Švajčiarsku, Kanade a v niekoľkých krajinách v Afrike. Francúzština je medzinárodným diplomatickým jazykom, komunikačným jazykom EÚ, NATO, OSN a ďalších podobných organizácií.

Cudzí jazyk sa najlepšie učí v prirodzenom prostredí danej krajiny. Vedeli ste, že francúzštinu môžete študovať počas jazykových kurzov francúzštiny so Studyplanet nielen vo Francúzsku, ale aj Kanade? Vydajte sa za oceán, spoznajte krajinu javorového sirupu, hokeja, nespútanej prírody a moderných miest.

Jazykové kurzy francúzštiny  v zahraničí nie sú určené iba pre dobiehanie toho, čo ste sa za rok nestihli naučiť. Sú určené pre tých, ktorí chcú v budúcnosti uspieť a posunúť sa vpred. Studyplanet ponúka jazykové kurzy na mieru pre všetkých.

  • Francúzsko

  • Kanada

  • Quebec

  • Maroko

Nenašli ste v základnom prehľade svoju destináciu? Ponúkame jazykové kurzy vo viac ako 40 krajinách sveta!

Kontaktujte nás!

Naši spokojní študenti

V Austrálii som vďaka StudyPlanet už 16 rokov. Pôvodne som prišla študovať a zbierať skúsenosti do Sydney, život v Austrálii som si však obľúbila, presťahovala som sa do Melbourne a rozhodla sa tu ostať natrvalo. Ľudia zo StudyPlanet so mnou osobne vybavovali všetky potrebné náležitosti, takže som na nič neostala sama.

Katarína, Melbourne