“Study Planet je prvá agentúra na Slovensku, ktorá spolupracuje s Austrálskou agentúrou Work and Travel Company, ktorá je špecializovaná na Work and Holiday program. Agentúra má dve pobočky – v Sydney a v Melbourne. Ako prvá Slovenka, ktorá využila túto spoluprácu, to môžem vrelo odporučiť každému, kto sa chystá do Austrálie na W&H víza. Agentúra ponúka mnoho pracovných ponúk a možností cestovania. Okrem toho, je vždy možnosť využiť služby priamo na pobočke (posielanie CV, počítač, kopírovanie, aktuálne pracovné ponuky, poradenstvo v oblasti práce, cestovania). Je to môj tretí mesiac v Sydney a som rada, že som zvolila túto cestu!”

Barbora, Sydney (Austrália)

“Po mojej nie najlepšej skúsenosti s konkurenčnou agentúrou kde som bol len kus v stáde a proces o víza bol neúspešný som sa rozhodol skúsiť dať tomu ešte jednu šancu a pre spoluprácu som si vybral práve Study Planet. Prístup diametrálne odlišný, profesionálny, osobný, maximálne časovo flexibilný, priateľský (a priatelia zostávame i naďalej napriek diaľke) a čo bolo pre mňa podstatné ,vízový proces úspešný. Za mňa môžem spoluprácu s pánom Ľubošom Fančovičom a jeho agentúrou len a len vrelo odporučiť.”

Martin, Sydney (Austrália)

“Vycestovala som vďaka Study Planet na dva mesiace do Írska. Od prvého kontaktu som bola rozhodnutá využiť ich služby vzhľadom na komunikáciu, ochotný a trpezlivý prístup pri hľadaní najlepšej alternatívy, zároveň po mojom vycestovaní naďalej udržiavali kontakt a zaujímali sa, či je všetko v poriadku a som spokojná. Skutočne môžem spoluprácu so Study Planet hodnotiť len pozitívne a a odporúčať ju komukoľvek, kto rozmýšľa nad štúdiom v zahraničí.”

Simona, Stillorgan (Írsko)

“Agentúra StudyPlanet mi pomohla zorganizovať moju cestu do Austrálie. Bol som veľmi spokojný s tým, ako mi Ľuboš vysvetlil všetko, čo budem potrebovať, pomohol mi vybaviť víza, poslal potrebné linky na založenie bankového účtu a podobne. Vďaka nemu sa môj príchod do Sydney podstatne zjednodušil. Mal som hneď austrálske telefónne číslo, bankový účet, vabavili sme TAX file number … Pomohla aj austrálska agentúra Work and Travel, s ktorou StudyPlanet spolupracuje. Ľudia z agentúry mi posielali každý deň pracovné ponuky. Ak sa chystáte do Austrálie a máte zo všetkých vybavovačiek naozaj plnú hlavu, odporúčam vám StudyPlanet, ktorý túto cestu podstatne uľahčí.”

Tomáš, Sydney (Austrália)

“Absolvovala som 3-mesačný pobyt v Austrálii cez StudyPlanet a počas celej doby som nemala ani jednu výhradu  Čokoľvek som potrebovala, mohla som sa kedykoľvek obrátiť na Ľuboša,  ktorý Vám so všetkým okamžite a s ochotou pomôže. No a v Austrálii je  úžasne, o tom niet pochýb. Ďakujem 

Anička, Austrália

Chcete sa vy stať našim spokojným klientom?

Kontaktujte nás!

Galéria našich spokojných študentov