Chem si nájsť jazykový kurz podľa svojich predstáv

Kontaktujte nás

Štúdium jazykov s nami vo viacerých kútoch sveta bez starostí!

Ponúkame Vám jazykové kurzy a jazykové pobyty v zaujímavých destináciách po celom svete. Využite jedinečnú príležitosť  študovať jazyky priamo pri native speakeroch v exotických destináciách na jedinečnom jazykovom pobyte.

Native speakeri, významné európske metropoly a čaro odlišných kútov Veľkej Británie? Poďte študovať jazyky  na Britské ostrovy!

Ruch veľkomesta, jedinečná príroda a native speakeri v očarujúcej krajine. Poďte s nami objavovať krásy štúdia jazykov  na Nový Zéland!

Zaujímajú Vás vyspelé rušné mestá a spoznávanie úžasnej prírody? Kanada ponúka obe, tak prečo neskúsiť jazykové štúdium práve tu?

Láka Vás americká angličtina a možnosť navštíviť najrozvinutejšiu krajinu na svete? Jazykový pobyt teraz aj v USA!

Máte radi teplo, pláže a radi by ste sa ocitli v najväčšej komunite Slovákov v zahraničí? Poďte s nami na jazykový pobyt do Austrálie!

Príďte do najobľúbenejšej študentskej destinácie a užite si jej neopakovateľné pláže. Poďte s nami na jazykové kurzy na Maltu!

Štúdium jazykov na Slovensku nemôže poskytnúť také kvalitné vzdelanie, ako keď pôjdete na jazykový pobyt do zahraničia. Okrem zlepšenia jazykových zručností získate nových priateľov, cestovateľské zážitky a overíte si kvalitu štúdia za hranicami Slovenska. Keď raz spoznáte školské systémy na Malte alebo Novom Zélande, v Londýne, USA, Canade či Austrálii už nebudete viac chcieť absolvovať obyčajné štúdium jazykov v obyčajných slovenských jazykových kurzoch.

Jazykový pobyt je zážitok na celý život. Odnesiete si domov jazykový certifikát angličtiny, vďaka ktorému zvládnete maturitu a štátnice ľavou zadnou, taktiež si zvýšite šancu na lepšie uplatnenie pri hľadaní zamestnania. V dnešnej dobe je nevyhnutné venovať pozornosť štúdiu jazykov. Môžete chodiť do jazykovej školy niekoľko rokov alebo pôjdete na niekoľko týždňový či mesačný jazykový pobyt do vybranej krajiny a dosiahnete rovnaký alebo výsledok. Nestrácajte čas v nudnej jazykovej škole.

Poď študovať jazyky von! My sa o teba postaráme.

Nenašli ste v základnom prehľade svoju destináciu? Ponúkame jazykové kurzy vo viac ako 40 krajinách sveta!

Kontaktujte nás!

General English – Všeobecná angličtina

Váš cieľ – Zlepšiť všeobecné znalosti na prijatie na vyššiu úroveň kurzov; s cieľom zlepšiť svoju angličtinu pre každodenné použitie; s cieľom zlepšiť svoju angličtinu pre cestovanie; s cieľom zlepšiť svoju angličtinu na pracovné účely, alebo robiť príležitostné práce v anglicky hovoriacej krajine.

Popis kurzu – Zamerať sa na komunikačné zručnosti s dôrazom na rozprávanie a počúvanie.

English for Academic Purposes – Angličtina pre Akademické účely

Váš cieľ – Chcete študovať na odbornej škole alebo univerzite.

Popis kurzu – Pripraví vás na štúdium na anglicky hovoriacej univerzite alebo odbornej škole.

English for Specific Purposes – Angličtina pre Špecifické účely

Váš cieľ – Chcete sa naučiť hovorovú aj písanú angličtinu potrebnú pre špecifické účely a rozmýšľate nad stážou.

Popis kurzu – Zamerať sa na praktickú angličtinu pre konkrétny kurz v oblastiach ako je obchod, letectvo alebo cestovný ruch.

Examination Preparation – Prípravné kurzy

Váš cieľ – Máte v pláne absolvovať skúšku ako IELTS, TOEFL, TOEIC alebo Cambridge First Certificate.

Popis kurzu – Príprava na medzinárodné jazykové certifikáty.

English for Teaching – Angličtina pre výučbu

Váš cieľ – Chcete učiť angličtinu v školách vo svojej vlastnej krajine.

Popis kurzu – Tieto kurzy obsahujú TESOL (výučba angličtiny pre ľudí hovoriacich inými jazykmi), EfTC (Angličtina pre výučbu detí).

Zaujala Vás možnosť jazykových kurzov a pobytov?

Kontaktujte nás!

Naši spokojní študenti

V Austrálii som vďaka StudyPlanet už 16 rokov. Pôvodne som prišla študovať a zbierať skúsenosti do Sydney, život v Austrálii som si však obľúbila, presťahovala som sa do Melbourne a rozhodla sa tu ostať natrvalo. Ľudia zo StudyPlanet so mnou osobne vybavovali všetky potrebné náležitosti, takže som na nič neostala sama.

Katarína, Melbourne