Univerzita Roehampton, predtým Roehampton Institute of Higher Education, je verejná univerzita v Spojenom kráľovstve, ktorá sa nachádza na troch hlavných miestach v Roehampton v juhozápadnom Londýne. Univerzita má strategické partnerstvo s laureátskymi medzinárodnými univerzitami, spoločnosťou zaoberajúcou sa ziskom pre univerzitu v Roehampton online.

Spoluprácou s Univerzitou v Roehampton sme schopní ponúknuť širokú škálu programov pre študentov v rôznych fázach štúdia.

V Londýnskom kampuse sú k dispozícii študijné programy pre študentov, ktorí potrebujú dodatočnú podporu na splnenie požiadaviek na vstup pre vysokoškolské a postgraduálne študijné programy s Roehamptonom.

Takisto spolupracujeme s univerzitou, aby sme dodali troj a štvor-ročné bakalárske programy na ďalších miestach v Londýne, Birminghame a Manchestri.

Programy sú potvrdené Univerzitou a vyučované vysokoškolským personálom QA.

Počet študentov – 8 750

Bakalársky stupeň – 7 050

Magisterský stupeň – 1 700

Neváhajte využiť skvelú možnosť zvýšenia svojho vzdelania!

ZÍSKAJ VIAC INFO

Kde sa univerzita nachádza?

Každodenný život na univerzite

Študujem v Londýne a neviem si to tu vynachváliť. Londýn je kozmopolitné mesto plné života, takže ak chcem niekam vyraziť určite mám milión príležitostí. Moje štúdium je náročné, ja však viem že je to investícia do mojej budúcnosti.

Zuzana, Londýn

Kampusy