Máte doma nádejného futbalistu?

Pri pozeraní na tréning Vášho syna sa častokrát pristihnete pri myšlienke „ako mu to krásne ide“, však? Loptu ovláda viac-menej dobre a na svojich nedokonalostiach postupne pracuje. Stále ho počujete hovoriť že raz, až príde jeho čas, bude hrávať niekde v Anglicku….A bude to určite za Liverpool!

A prečo mu nesplniť už dnes jeho sen? Pošlite ho na úžasný futbalový kemp do slávneho FC Liverpool (LFC) za ktorý viac ako osem rokov hrával náš Martin Škrteľ! Ale to nie je všetko…. okrem fantastického futbalového zážitku sa Vaša ratolesť bude intenzívne učiť aj angličtinu! Máme pre Vás niekoľko verzií programov.

Výhody pobytu:

  • Najlepší svetoví tréneri

  • Výborné jazykové štúdium

  • Zázemie futbalového svetového veľkoklubu

  • Medzinárodné postredie

Neváhajte využiť skvelú možnosť zvýšenia svojho vzdelania!

ZÍSKAJ VIAC INFO

Angličtina + futbal

Študenti sa budú učiť 2 týždne ráno angličtinu a poobede budú absolvovať vysoko kvalitné tréningy  s trénermi z LFC. Okrem klasických tréningov zažijú aj analýzu zápasov LFC a workshop s hráčmi LFC. Absolvujú návštevu ikonického štadiónu LFC ako aj ich slávne múzem. Okrem iného získajú kompletný treningovú súpravu LFC. Samozrejmosťou je stály dohľad zamestnancov Myerscough College v ktorej priestoroch je akadémia umiestnené, plná penzia a ubytovanie.

Futbal + športové líderstvo

Pre študentov, ktorí majú dobru znalosť angličtiny sa budú ráno počas 2 týždňov učiť Sports Leadership a poobede budú hrať futbal s trénermi z LFC.

Termíny:

  • Príchod 09.07. odchod 22.07
  • Príchod 23.07 odchod 05.08.

Iba futbal

Študenti majú možnosť absolvovať vysoko kvalitné tréningy  s trénermi z LFC. Okrem klasických tréningov zažijú aj analýzu zápasov LFC a workshop s hráčmi LFC. Absolvujú návštevu ikonického štadiónu LFC ako aj ich slávne múzem. Okrem iného získajú kompletný treningovú súpravu LFC. Samozrejmosťou je stály dohľad zamestnancov Myerscough College v ktorej priestoroch je akadémia umiestnené, plná penzia a ubytovanie.

Termíny:

  • Príchod 09.07. odchod 14.07
  • Príchod 16.07 odchod 21.07.
  • Príchod 23.07. odchod 28.07.
  • Príchod 30.07. odchod 05.08.

Pre viac informácií o programe ako aj ceny sa informujte priamo u nás!

VIAC INFO

Naši spokojní študenti

Študujem v Londýne a neviem si to tu vynachváliť. Londýn je kozmopolitné mesto plné života, takže ak chcem niekam vyraziť určite mám milión príležitostí. Moje štúdium je náročné, ja však viem že je to investícia do mojej budúcnosti.

Zuzana, Londýn