Zobrazte si všetky univerzity na Ibize!

Chcem vedie┼ą viac!

Štúdium na Ibize so StudyPlanet

Aj v├ís celoro─Źne l├íkaj├║ prekr├ísne pieso─Źn├ę pl├í┼że a┬ázapadaj├║ce slnko leskn├║ce sa v┬ámori udieraj├║com na vysok├ę skaln├ę ├║tesy? Potom je ┼ít├║dium v┬áIbize ur─Źen├ę pr├íve pre v├ís! Tento ┼ípanielsky ostrov v┬áStredomor├ş je ide├ílnym miestom na jazykov├Ż pobyt ─Źi na ak├ęko─żvek ┼ít├║dium v┬ázahrani─Ź├ş. More, pl├í┼ż a┬ámno┼żstvo nov├Żch vedomost├ş ÔÇô to v┼íetko V├ím pon├║ka ┼ít├║dium jazykov na Ibize so StudyPlanet. Okrem nov├Żch z├í┼żitkov budete ma┼ą priestor na oddych na pl├í┼żi,┬áve─Źern├ę prech├ídzky i kult├║rne aktivity. Nev├íhajte a┬áu┼ż teraz sa prihl├íste na ┼ít├║dium na Ibize!

Z├íkladn├ę inform├ície o Ibize
├Üradn├Ż jazyk:katal├ín─Źina, ┼ípaniel─Źina
V├şza:nie
Ubytovanie:internát, rodina, privát
Pe┼ła┼żn├í mena:Euro (EUR)
Druhy ┼ít├║dia:jazykov├ę
Priemern├ę mesa─Źn├ę n├íklady:330ÔéČ-660ÔéČ

FUN FACT

Ibiza by bez turistov nepre┼żila. Jej ekonomika je toti┼ż skoro ├║plne naviazan├í na turistick├Ż ruch, ktor├Ż tvor├ş 98% celkov├Żch pr├şjmov ostrova.

Na┼íi spokojn├ş ┼ítudenti

Odpor├║─Źam ka┼żd├ęmu ÔÇô ak m├┤┼żete tak cestujte, vyu┼żite jazykov├ę kurzy a vo v┼íeobecnosti ┼ít├║dium jazykov v zahrani─Ź├ş. Odpor├║─Źam aj jazykov├ę pobyty ┬áÔÇô spozn├íte nov├Żch ─żud├ş, zvyky, krajinyÔÇŽ. To v├ím nikto nevezme. ┬áOdpor├║─Źam aj StudyPlanet ┬áÔÇô na ten spr├ívny kurz ┼ípaniel─Źiny pre teba!

Eva, Malaga

Nev├íhajte vyu┼żi┼ą skvel├║ mo┼żnos┼ą zv├Ż┼íenia svojho vzdelania!

Z├ŹSKAJ VIAC INFO